רוני מאבן יהודה


"מכירת בית זה תהליך לא פשוט ולמרות זאת נהנינו מאוד לעבוד אתכן. מהרגע הראשון שנפגשנו הרגשנו שאנחנו בידיים טובות ובזכות המקצועיות והנעימות של שתיכן התהליך היה קל יותר. הליווי שלכן היה מושלם, החל משלב תמחור הבית, בחירה נכונה של רוכשים פוטנציאלים ומשא ומתן עם הקונים עד לחתימת החוזה. ארבעה חודשים בלבד מרגע שניתנה לכן הבלעדיות הבית נמכר.המון תודה על כל ההשקעה, ממליצים בחום רב על עבודה אתכן."  

הילה מאבן יהודה


"יקירתי,שמחנו מאוד להכיר גם אותך, אין לנו ספק שאתן שילוב מנצח, אין מתווכים כמותכן, אתן משהו מיוחד, מקצועיות וברמה מאוד גבוהה. אורית בחרה שותפה נהדרת ואנחנו שמחים בשביל שתיכן, לא האמנו שנגיע בכלל לרגע הזה, בפרט שירדנו מזה בכלל, אם לא העקשנות של אורית והליווי שלכן זה לא היה קורה.תודה רבה"

אורנה מרעננה


"כמי שכבר שלוש שנים מצויה בתהליך של חיפוש נחלה ועבדה מול מתווכים רבים, נהנתי לראות נשות מקצוע לעילא ולעילא, הבקיאות באופן מושלם בתהליכי החקיקה הייחודים לתחום המושבים, בעלות ידע במימון ובמיסוי הכל כך מורכבים ובהיתרי הבניה. אין ספק כי המפגש עם קפלן שמידט בוטיק נדל"ן הציג זן חדש של מתווכים שלא נתקלתי בהם במשך שנות החיפוש"

משפחת קלמנוביץ


"אורית הנה הגענו לסוף תהליך הרכישה. חשוב לנו שתדענה כי אנו מרגישים כי אתן לא משרד רגיל אלא שותפות להגשמת חלום . נשמח מאוד להמליץ עליכן בכל עת. בהוקרה משפחת קלמנוביץ"

מוטי


" בשיחה הראשונה שלי עם אורית התרשמתי שמדובר במקצוענית. אורית הקדישה תשומת לב מלאה, תחקרה אותי בצורה מדויקת לגבי הצרכים הייחודים שלנו. למחרת יצאנו לסיור... הנחלה השלישית שהוצגה היא הנחלה שזה אתה סיימנו לרכוש."

יזם הייטק מחופית


זה לא הבית הראשון שאני מוכר. בניגוד לאחרים איתם עבדתי לאורית יש ערף מוסף, היא מבינה את האנשים ובזכותה המשא ומתן התקדם וזה שווה הרבה מאוד כסף

רונית מכפר יונה


יש לה ערך מוסף בחשיבה, בהתנהלות ובהתנסחות. הרגשת שהיא מאוד אוהבת את מה שהיא עושה . היא מביאה המון חן ונעימות ומחויבת לתפקיד שלה.

שרונה ממכמורת


זה התחיל בתיווך ונגמר בחיוך

גיל


היה לי כיף לעבוד איתך, היית ישירה לאורך כל הדרך , בעלת אינטגרטי, מרגישים שבאת לעבוד

אסף והילה


תודה רבה לך יקירה על על תשומת הלב, ההתמדה, הירידה לפרטים, הרצינות והצחוקים. היה לנו ממש כיף להכיר אותך. אוהבים אסף והילה

אושרת מכפר הס


יש אנשים שכשמקבלים מהם שירות מושלם, אז כיף לך לתת להם את הכסף. כך בדיוק הרגשתי כשאורית ליוותה אותי בבלעדיות במכירת הבית בכפר הס. תודה לך. יצאנו למסע למכירת הבית, בידיעה שמי שמגיע חייב לדעת שהבית דורש שיפוץ. כיבדת את בקשתי, לא לעשות לי "טיילת" בבית, ולהביא רק מי שמבין שחלה עליו חובת שיפוץ, פרט למכירת הבית. אחרי כמעט חצי שנה של מסע הבאת לי את הזוג הנכון ומשם הדרך לחתימה הייתה קצרה. תודה לך אורית ומאחלת לך שעוד רבים יזכו למכור ולרכוש את בית חלומותיהם איתך.

אופיר מפרדסיה


אורית, בהמשך לשיחתנו, חשוב לי למסור לך אישית תודה רבה. ולהוסיף שמאוד נהננו מהשירות ההתמחות והלקוחות שהבאת. את בהחלט מקצועית מאוד כפי שהרגשתי בשיחות לפני התהליך ותוך כדי. תענוג.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.