תיווך במושבים בשרון

מאת: אורית קפלן זילברברג, קפלן שמידט בוטיק נדל"ן
יועצת נדל"ן , מומחית למגזר הכפרי.

אזור השרון הוא אזור נהדר למצוא בית ולאתר נכס שיתאים למשפחה שלכם. לאחרונה יש הזדמנויות רבות במושבים בשרון ונכסים נהדרים שמוצגים ומגיעים אלינו לאיתור קונה מתאים.

השרון הוא אזור שקט, איכותי מאוד, עם נתונים גבוהים בכל פרמטר ובהחלט בחירה ראויה – לכן משפחות רבות בוחרות להקים בית במושבים בשרון – זו בחירה קודם כל באיכות וברמת חיים גבוהה, ועדיין אזור שהוא קרוב מאוד למרכז ולתל-אביב, בעיננו – שילוב אידיאלי ולא סתם גם אנחנו בחרנו להקים בית בשרון.

כאשר מדובר על רכישה של נכס או בית – צריך לקחת בחשבון שזה לוקח זמן, השקעה, ונדרש להתחשב בצרכים של כל לקוח ולקוח. לכן זו ההמלצה שלנו להיעזר בשירותי תיווך מקצועיים. כך, מומחים לנדל"ן אשר חיים ומכירים את כל המושבים בשרון כבר שנים רבות יהפכו את התהליך לפשוט ונעים, ולכן כדאי לקחת בחשבון תיווך כפתרון.

למה צריך תיווך?

איזה נכס אתם מעוניינים לרכוש? מהו התקציב העומד לרשותכם לטובת הנכס? מעבר לבחירה במושבים בשרון, שהיא כבר מצוינת ומומלצת, האם חשבתם על אזור יותר ספציפי, ומה האזור הטוב ביותר והנכון ביותר עבורכם?

לעיתים פונים אלינו בשאלה האם בעידן שבו יש שפע של לוחות ומודעות – האם תיווך כדאי או שאפשר לבצע את החיפוש והאיתור לבד?

התשובה היא שיש הרבה מאוד גורמים לקחת בחשבון בעת בחירת האזור והנכס: בכל מה שקשור לילדים צריך לוודא שאתם בוחרים אזור עם בתי ספר וגנים מתאימים, מתנ"ס, מסגרות וחוגים גם הם שיקול לקחת בחשבון עבור המשפחה ועבור הילדים שלכם. קרבה לכבישים ראשיים, נוחות גישה, תנועה וזמני הגעה כולם משחקים תפקיד, ויש דברים שרק מומחה נדל"ן שמכיר וכבר עשה עסקאות תיווך רבות במושבים השונים בשרון יוכל לומר לכם.

אנו תמיד ממליצות להתייעץ – יש לנו הרבה מאוד מה לומר על מה חשוב לקחת בחשבון במושבים בשרון, ונשמח לתת הכוונה וטיפים (יש לנו הרבה מה לספר ולשתף) – ולכן אל תהססו לדבר איתנו על התהיות שלכם לגביי בית או נכס בשרון.

מומחה נדל"ן למול סוכן תיווך?

אנחנו תמיד עושות הפרדה: סוכן תיווך כשמו כן הוא, מתווך ומהווה קשר בין בעלי הנכס לבין הקונה, שיש בעשייתו ערך ללא ספק, אך חסרים לאותו סוכן תיווך הערכים המוספים שמומחי נדל"ן מביאים לשולחן. אנחנו בוחנים לעומק את הצרכים של הלקוחות שלנו, מכירים את השוק והאזורים השונים בשרון, יודעים לאתר, להמליץ, לבחון ולהתאים את הנכס והבית לצרכי הלקוח, ולמצוא עבורכם את הנכס האידיאלי במושבים מסביבנו כאן בשרון, וגם לתת לכם המלצות ספציפיות שמתאימות למשפחה שלכם, בין היתר על בתי ספר וגנים, חוגים ופעילויות, תוכנית הבנייה וההתרחבות העירונית של המושבים, סטטיסטיקות ונתונים רלוונטיים שיכולים להשפיע על ההחלטה שלכם וכל מה שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה נבונה ונכונה עבור הבית שלכם בשרון.

נשמח לשבת איתכם, להקדיש לכם את הזמן והמחשבה, וכאן אנו תמיד ממליצות לבחור במומחה בעל ניסיון עשיר והיכרות ענפה עם המושבים בשרון, וגם במומחה שהחיבור אליו טוב ונעים איתו (או איתה). מומחה תמיד ישים במרכז את הצורך שלכם כלקוח, ויחשוב יחד איתכם כדי להעלות את ההתלבטויות והנושאים החשובים ביותר למרכז הדיון, וייתן לכם הרבה יותר מאשר רק איתור הנכס, אלא ממש חשיבה מעמיקה לעתיד שלכם.

קצת על התהליך

מומחה נדל"ן פועל אחרת מסוכן תיווך, וכאן ראוי לציין שבדרך כלל יש שיטה מסודרת ותהליך נכון לבחירת נכס שישרת אתכם שנים קדימה. תחילה נמפה את האזורים השונים בשרון, ונבחן ביחד את ההתאמה הגבוהה ביותר עבורכם כדי לדרג את המיקומים הכי רלוונטיים ומעניינים, אותו מיקוד הוא שלב חשוב מאוד בבחירת הנכס עבורכם.

בשלב השני נבחן ביחד את הצרכים הספציפיים שלכם ומה הדרישות שעל הנכס למלא, כולל סדרי עדיפויות, ודיון על דברים שאפילו לא חשבתם עליהם, הרבה פעמים פרטים קטנים יש להם השלכה מאוד גדולה לשנים קדימה, וזו החלטה משמעותית שראוי לעשותה היטב ומתוך חשיבה מקיפה.

בשלב השלישי זה הזמן של המומחה (תמיד עדיף מומחה ולא סוכן תיווך) לאתר עבורכם נכס שיהיה מושלם, כולל התחשבות בכל הגורמים, וכולל ניהול התהליך המלא כדי להשיג את העסקה המיטבית עבורכם. כך מומחה הנדל"ן תפקידו לנהל את המשא ומתן, להפעיל קשרים ומשאבים, את האינטרנט, מודעות, עיתונות ומקומונים, והיכרויות אישיות שיכולות לייצר הזדמנויות שלא יופיעו באפיקים אחרים.

חשוב לציין, בעיננו מומחה נדל"ן הוא ברמה מקצועית אחרת לחלוטין מסוכן תיווך, המאופיינת בהשקעה, מכוונות כלפי הלקוח, ועם ניסיון רב, הבנה והיכרות עם שוק הנדל"ן במושבים בשרון. גם מומחה נדל"ן הוא בעל רישיון תיווך, בעל ידע במכירות ושיווק, וכמובן עם הכשרות והסמכות מתאימות, אך הוא גם הרבה מעבר לכך. זה מתפקידו למצוא עבורכם את האזור והמושב הנכון ביותר עבורכם, מתוך הבנה של הצרכים שלכם ברמה המעמיקה ביותר, מכל המושבים השונים בשרון, כדי להקים בו בית.

נשמח לשמוע על התוכניות שלכם, לתת עצות והכוונה מכל הלב, ולבחון האם נוכל לעזור לכם לאתר את הנכס האידיאלי עבורכם.

לתיאום פגישת ייעוץ, קפלן שמידט בוטיק נדל"ן , מומחים למגזר הכפרי.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.