תיווך באבן יהודה

אבן יהודה היא יישוב, בהגדרתה מועצה מקומית, הממוקם ליד קדימה, תל מונד ונתניה.
התושבים של אבן יהודה מאופיינים ברמה סוציו-אקונומית גבוהה, אחוז גבוה של זכאים לתעודות בגרות, ושכר חודשי ממוצע גבוה בהרבה מהממוצע הארצי. הקרבה למרכז מצד אחד, והשקט ואיכות החיים המאפיינת את המושבים באזור השרון, הפכו את אבן יהודה ליעד מבוקש.

מאת: אורית קפלן זילברברג, קפלן שמידט בוטיק נדל"ן
יועצת נדל"ן , מומחית למגזר הכפרי.

כאשר מדובר על שכירה או קנייה של בית באבן יהודה – זהו תהליך מורכב שצריך לקחת בחשבון את הצרכים הספציפיים של הלקוח, ולכן יש יתרון להיעזר בשירותי תיווך מקצועיים. ליווי של מומחים לנדל"ן בעלי היכרות רבת-שנים עם המושב, יהפכו את התהליך לקל הרבה יותר, ופה בהחלט ראוי לשקול תיווך כאופציה.

מי צריך תיווך?

אז מה נכון עבורכם? האם תיווך זה רלוונטי או שעדיף לחפש לבד בלוחות המודעות ולאתר את הנכס? כדי לענות על השאלה הזו יש להבין מה חשוב לכם בבחירת הנכס שלכם באבן יהודה, והאם אותו מתווך יכול לספק אותם. כמו כל מקצוע, גם תיווך יכול להיות ברמה גבוהה – על ידי חברת מומחי נדל"ן שמכירה את האזור היטב, או על ידי סוכנים שתפקידם נגמר בהצלבה פשוטה בין מוכרים וקונים. ההמלצה שלנו היא קודם כל להתייעץ – יש הרבה דגשים שחשוב לתת עליהם את הדעת כאשר מדובר באבן יהודה (ואנחנו יכולות לדבר על המושב שעות) – ויש לנו תובנות לשתף אתכם, אם חשבתם לרכוש נכס באבן יהודה.

מומחה נדל"ן למול סוכן תיווך?

סוכן תיווך משמש כחוליה מקשרת בין בעלי הנכס לבין הקונה, מומחיותו מוגבלת והוא נותן דגש על העסקה בפועל ולא על הצרכים של הקונים. מומחה נדל"ן מכיר את תנאי השוק, יודע לאתר, להבין, ולהתעמק בצרכי הלקוח, ולהתאים לכל לקוח את הנכס האידיאלי עבורו באזור – כאן מדובר באבן יהודה – כולל המלצה שמתחשבת במיקום בתי ספר ומתנ"סים, תכניות בנייה עתידיות, סטטיסטיקות רלוונטיות שונות וכל מה שעשוי להשפיע על שיקולי מכירה או רכישה של נכס באבן יהודה.

טרם תבחרו את המומחה בשבילכם, וודאו כי מדובר במישהו שקל ונעים לעבוד איתו, והמומחיות שלו בולטת וניכרת – היכרות מעמיקה בכל הקשור באבן יהודה כמושב וספציפית בכל הקשור לנדל"ן באבן יהודה. כדאי לבחור במומחה שיש עמו כימיה ושהתחושה עמו היא תמיד נוחה. מומחה תמיד יתעניין בצרכים שלכם ויידע לשאול את השאלות הנכונות.

ניסיון ומומחיות

שלא כמו סוכן תיווך, מומחה נדל"ן שעבר כברת דרך וביצע כמה וכמה עסקאות משתלמות לכל הצדדים ידע להקל עליכם בתהליך מכירה / רכישה של נכס. מומחה נדל"ן מנוסה יידע לנהל משא ומתן יעיל ולהשיג את העסקה הטובה ביותר עבור הלקוח שלו, תוך שימוש בכל המשאבים הזמינים עבורו – בין אם ברשת האינטרנט, פרסום מודעות בעיתונות המודפסת ושימוש בקשרים ובהיכרויות האישיות הענפות שצבר.

להגדרתנו, מומחה נדל"ן הוא סוכן תיווך ברמת מקצועיות גבוהה, איכפתיות והשקעה רבה בכל לקוח, ועם ניסיון עשיר והיכרות עם שוק הנדל"ן הספציפי שבו הינכם מעוניינים לרכוש נכס. כמובן שבעיננו, מומחה נדל"ן הוא בעל רישיון תיווך, בעל הכשרות והסמכות במשא ומתן, מכירות ושיווק. זהו תפקיד של מומחה הנדל"ן לאתר עבורכם את הנכס האידיאלי, ואין כמו הנכסים באבן יהודה, כמקום איכותי ומומלץ להקים בו בית.

זה יהיה העונג שלנו לשמוע על התוכניות שלכם, לתת כמה עצות והכוונה, ולבחון האם אנחנו יכולות לעזור לכם לאתר את הנכס האידיאלי עבורכם.

לתיאום פגישת ייעוץ, קפלן שמידט בוטיק נדל"ן , מומחים למגזר הכפרי.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.